O mámě bez filtru

 Kdo je "máma bez filtru"? Jedna Michaela, která píše o obyčejných věcech jedné obyčejné mámy pro (ne)obyčejné čtenáře. Žena, která je vděčná za svého milovaného muže, rodinu, přátele, novinářskou práci a dokonce i za trnitou několikaletou cestu k miminku, díky které se přesvědčila, že zázraky se ději. To, že vám mohu přinášet své postřehy na mateřské beru jako velký dar. Dar, na který jsme s manželem mnoho let čekali. Rozhodla jsem se proto na svém blogu psát o věcech, o kterých se příliš nemluví. O touze po miminku, které ne a ne přijít....O hledání řešení jak v přírodě, tak i na reprodukčních klinikách...O přípravách na IVF....O zkušenostech s umělým oplodněním i všech vedlejších účincích...Zkrátka o té naší cestě plné bolesti, zklamání, ale i radostného konce...Tak o tom všem a bez filtru si budete moci u mě přečíst. Stejně jako o tom, jak jsem se cítila v rizikovém těhotenství a co mi tuto dobu ulehčovalo. Bez obalu v rubrice Na cestě k mateřství!

Rubrika Ze života mámy (snad) vtipně a s nadhledem reflektuje každodenní radosti i starosti, které s s sebou přináší mateřství. Najdete zde naše (mnohdy neuvěřitelné) příhody, otevřené zpovědi z období šestinedělí a všech dalších dětských období a fází (a že jich je), tipy na postupy, které mi pomohly se doma nezbláznit i recenze na produkty, které v péči o miminko používám.

A samozřejmě i já občas ráda zapomenu na to, že jsem máma a jsem prostě jen ženou. Proto v Ze života ženy najdete moje úvahy nad partnerskými vztahy, zážitky s naší potrhlou rodinou, příběhy z cest, doporučení na knížky, ale i povrchní články o kosmetice a módě.

Ještě než jsem se stala mámou, pracovala jsem jako novinářka. Spolupracovala jsem jak s redakcemi lifestylových časopisů, tak i s magazíny o bydlení a designu. V sekci Ze života novinářky vás tak trochu zavedu do zákulisí mediální světa... A podělím se o tipy ohledně bydlení.

Jestli jste dočetli až sem, máte můj obdiv a já budu ráda za každý komentář, který mi na blogu necháte. Především ale doufám, že se vám tady bude líbit a třeba si i něco odnesete. Nejlépe naději, že mateřství se lépe zvládá s humorem a nadhledem...nebo prostě jen to, že nejste nejhorší máma na světě, že jsou tady i ty, které se v tom plácají úplně stejně (spíše mnohem více) než vy.


Vaše máma bez  filtru