Tip na časopis, který zabaví malé princezny nejen v létě u vody a na cestách

A jak si stíháš s Anetkou teď hrát, když se musíš hlavně věnovat Eričkovi? Zní častá otázka,kterou teď dostávám. Nooo popravdě u nás teď mnohem častěji hraje televize. Nejsem z toho nadšená, ale nejsem jsem supermatka a Erik je velmi kontaktní miminko, které chce být pořád v náručí nebo se kojit. Takže teď sahám s Anet po aktivitách, u kterých zvládám mít na sobě i několikatýdenní mimčo. Často tak lepíme samolepky do různých sešitků nebo právě máme otevřený časopis s aktivitami a řešíme je na sedačce třeba při kojení Erička. A protože po šestinedělí máme naplánované i kratší dovolené a výlety u nás, na které určitě budeme brát i Barbie časopisy, tak jsem si říkala, že to bude dobrý tip i pro vás, které máte doma malé princezny a potřebujete je zabavit na dlouhých cestách nebo třeba u vody či na hotelovém pokoji a nechcete s sebou tahat tunu hraček.
Osobně si myslím, že Barbie časopisy budou nejvíce bavit děvčátka od 3 do 8 let.
A co nás s Anetkou konkrétně baví právě na Barbie časopisech?


-Téma Barbie - prostě je to typické holčičí téma, které osloví snad každou malou princeznu. Anetka navíc doma už i nějaké opravdové barbínky má a hraje si s nimi, takže o to jí je časopis bližší.


-Dárky aneb jak Anetka říká “dááárečky”! Ke každému číslu jsou přibaleny hračky, nějaké samolepky nebo ozdoby, které jsou u nás samozřejmě to první, po čem se Anet vrhá. Vždy jsou dárky tématicky uspořádané a tak třeba díky tomuto číslu si Anet hrála na zpěvačku a kytaristku. Minule zase šila panenkám šaty.

-Omalovánky, doplňovačky, dokreslovačky a podobné úkoly jsou vděčné nejen proto, že dokáži zabavit děti na dlouho, ale můžete je dělat společně nebo prcek samostatně a vy máte chvilku klidu. U nás teda samostatně se dají využít jen ty omalovánky, ale časem Anet doroste i do těch ostatních.-Tipy na aktivity doma i venku oceníte hlavně třeba na dovolené, když vám docházejí už nápady, jakou hru si společně zahrajete venku nebo třeba u bazénu.-Když vezmete časopis na cesty nebo k vodě, u mnohých úkolů vám stačí jen pastelky (a ty má Anetka v baťůžku stejně pořád), takže nemusíte s sebou tahat spoustu potřeb a dalších hraček.-Návody na domácí DIY projekty pro nejmenší.-Krásné obrázky k dlouhému příběhu - využíváme někdy i místo čtení pohádky.-Recepty - teda, pokud mě sledujete, tak víte, že z tohoto bodu je hlavně nadšená Anetka :-)Maminka jen vykonává.-Spoustu úkolů jde dělat i za jízdy v autě, vlaku apod.
-V rámci her a aktivit počítá časopis s různým věkem holčiček a tak pro nejmenší jsou dělané úkoly tak, aby si děti procvičily nebo naučily barvy, větší menší apod a větší děti zase třeba čísla a počítání.-Vystřihovánky se nám teď, když Anetka začíná pracovat s nůžkami opravdu hodí.
Pokud vás taky nadchly Barbie časopisy, doporučuji je objednat jako předplatné tady. U předplatného máte jistotu, že vaše holčičky každý měsíc obdrží svou dávku zábavy a nemusíte tak v trafice hlídat, jestli vám časopis nevyprodali. Takto to budete mít za stejné peníze bez námahy, stresu a až přímo pod nos domů.